• טרי
ואנגניוול קצר לנשים?של אפור קינקי שיער עם פאה כסף אפור קצר מתולתל מתולתל אפור קינקי פאות

ואנגניוול קצר לנשים?של אפור קינקי שיער עם פאה כסף אפור קצר מתולתל מתולתל אפור קינקי פאות

ILS 0.33
סחורה
בחנות

חומר : 100% מיובא פרימיום וארוך שיער סינטטי רך ומשיי, מציאותי למראה טבעי סוג פאת פאה אנדונגוול : פאת תחרה קדמית בלעדית בצבע חום בלונדיני וחום גלי טבעי. פאה ארוכה ונוחה : תחרה שוויצרית רכה לא תפגע בקרקפת, תרגיש בנוח ותשכח שאתה אפילו לובש אותה. ANDONGNYWELL הפאה Multivariant סגנון : זה יכול להתאים סגנון אחר בגדים. אתה יכול גם לאבזר את השיער שלך עם סיכות בובי או סרטים כדי להאיר אותו. ANDONGNYWELL הפאה הזדמנויות : מושלם עבור שימוש יומיומי, קונצרטים, Cosplay, מסיבת תחפושות, מסיבות נושא, חתונות, היכרויות, וגם ליל כל הקדושים,מושלם עבור מתנה שולח לאמהות או חברים. ANDONGNYWELL הפאה מפרט : חומר : טמפרטורה גבוהה של סיבים מרקם : טבעי, מתולתל סגנון : גלי צבע : חום בהיר משקל המוצר : 260g תכולת חבילה : 1 גל הפאה ANDONGNYWELL הפאה תכונות : חומר : באיכות גבוהה סינטטי בטמפרטורה גבוהה סיבים, שיער מט טבעי ומציאותי, הוא החומר הטוב ביותר עבור פאות. פאה יכולה לשמש לא רק זמן רב, אלא גם עם כמות מתאימה של השיער, אשר נראה טבעי יותר, רך יותר וחלק יותר. אתה יכול להשתמש במפוח (אוויר קר) או שיער מקל (עדיף לא טמפרטורה גבוהה) כדי לשנות את סגנון עצמך. אתה יכול לחתוך או לקצץ לסגנונות שאתה אוהב. ANDONGNYWELL הפאה טיפים : נא לשים פאה על פאה לעמוד כדי לשמור על צורתו לפני שאתה לובש את זה. פריט זה הוא קל לשטוף וטיפול רק באמצעות שמפו עדין מעט במים קרים. להשתמש שמפו ומרכך שיער כדי לשטוף את פאת זמן על ידי זמן כדי לשמור סבך משלוח, ולתת לו טבעי יבש. כאשר אתה סורק את הפאות, אתה צריך לסרוק את קצוות השיער הראשונה, ואז לסרק את החלק העליון.

תכונות מוצר

Material:
High temperature fiber
Texture:
Natural, Curly
Style:
Wavy
Color:
Light Brown
Product Weight:
260g
Package Contents:
1  wave wig
ANDONGNYWELL Wig Features:
Material:
high-quality synthetic high-temperature fiber, hair matte natural and realistic, is the best material for wigs. This wig can be used not only for a long time, but also with a proper amount of hair, which looks more natural, softer and smoother.
You can use the blower (cold air) or hair stick (better not high temperature) to change the style yourself. You can cut or trim to the styles you like.:
ANDONGNYWELL Wig Tips:
Please put the wig on a wig stand to maintain its shape before you wear it.:
This item is easy to wash and care just using a little mild shampoo in cold water.:
Use the shampoo & hair conditioner to wash the wig time by time to keep tangle free, and let it natural dry.:
When you combing the wigs, you should comb the Hair Ends first, and then comb the top. :

מוצרים קשורים